Pidu, pidu, pidu!

Tõepoolest, 27. mail oli põhjust tähistamiseks, sest Õuering lõpetas ametlikult oma esimese hooaja!

On olnud tõeliselt põnev väljakutse mõelda igaks nädalaks väikestele särasilmadele välja vahvaid tegevusi, mis rõõmustaksid, arendaksid ja annaksid uusi teadmisi ja oskusi.

Nii äge on olnud! Päris tõsiselt, sest see punt lapsi, kes terve aasta Õueringi tundides on käinud, on ikka ülimalt asjalik kamp. Oleme õues olnud tormituules, lörtsis, vihmas ja päikesepaistes ja mitte kordagi pole ma kuulnud virinat, et ilm on halb. Kõik on vapralt kaasa löönud ja igal korral naerusuiselt tundi tulnud. Väga vapper kamp olete!

Samuti pole ma kuulnud ühtegi torinat (no ilmselt nad torisesid kodus ära :)) vanematelt, kes sageli on pärast tundi saanud tagasi porised, märjad või pisut värviste kätega jõnglased. Aitäh, et olete mind usaldanud ja julgenud tuua oma silmaterad igal kolmapäeval, igasuguse ilmaga, Õueringi tundidesse! Samuti tänan selle eest, et olete ise olnud eeskujuks ja vahvalt ühistegemistes kaasa löönud!

Suvepuhkuseks soovin kõigile avastamislusti, mängurõõmu, vahvaid seiklusi ja tundmatuid radasid. Soovin, et päike paitaks teie põsed pruuniks, vihmasabin tekitaks lompe, milles varbaid leotada, tuul sosistaks salasõnumeid ja sõbrad aitaksid liivalosse ehitada või matkaeinet jagada!

Kohtume uute ja vanade sõpradega suvel matkarajal või sügisel juba uutes Õueringi tundides!

Mari

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga