Aasta kokkuvõte ja talvepidu 29.12.19

Selleks, et aasta lõpus veel korraks kokku saada ja suurte söömispühade vahel end veidi liigutada, pidas Õueringi rahvas 29.12 talvepidu. Talve ennast küll peol kohal polnud, aga sellest pisikesest asjast ei lasknud me ennast häirida, vähemalt oli eelnev öö olnud pakaseline ja päris poris müttama ei pidanud.

Ma ei jõua endiselt ära imestada (ja tänada) kui vahvad lapsed ja kui vahvad vanemad Õueringi tegemistega on liitunud. Seetõttu tahtsin teha aasta lõppu ühe vahva tänuürituse ja just selline tore päev aasta viimasel pühapäeval teoks saigi.

Saime kokku Sinialliku matkaraja laagriplatsil. Vaatamata mõningasele kaole oli meid siiski kohal lausa 17 inimest (suur rõõm on näha, et Õueringlastele on järelkasvu tublisti oodata!)

Ükski Õueringi üritus ei saa mööduda mängudeta ja nii ka seekord. Päeva alustuseks pugesime, lugesime päid-jalgu ja vaatasime, kas lumepallid püsivad lusika peal.

Edasi said pered läbida maastikumängu, kus kuues punktis ootasid lahendamist erinevad ülesanded- tuli pimesi ära tunda asju, lahendada salakirja, lugeda vanas kirjas rongiplaani, ning meisterdada 2020 aasta sümbol- rott.

Selleks ajaks, kui maastikumäng lõppes, ootasid osalejaid soe supp ja tee ning tokisaiade küpsetamiseks tainas.

Kõikidele Õueringi lastele, kes vapralt iga ilmaga õues käivad, oli päeva lõpetuseks ka väike tervislik üllatuspakk, mille sisu aitasid täita Paradise Finest Foods OÜ, Kadarbiku Köögivili OÜ ja MTÜ Loodusajakiri. Suur aitäh toetajatele!

Oli ütlemata mõnus talvine päev värskes õhus!   

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga