#Tervisechallenge Liigun koos lapsega

18.-30. novembrini 2019 toimus Noorsootöönädal, mis sel aastal kandis alapealkirja Tervis. Minu heaolu. Õueringi südameasjaks on laste liikumise propageerimine ja seega  andsime  oma väikese panuse ka innustades liikuma.

 22.-27. novembrini kutsusime oma Facebooki lehel https://www.facebook.com/ouering.ee kõiki osalema väljakutses Liigun koos lapsega ning postitama pilte toredatest ühistest tegvustest.  Samuti toimus 27. novembril Õuering, kuhu olid koos lastega osalema oodatud  nende vanemad. 

Väljakutse oli väga meeleolukas ja pilte postitati kõigil viiel väljakutse päeval. Tore oli näha rõõmu õues liikumisest ja koostegemisest.

Rõõmsat meelt ja tegutsemislusti näitasid üles ka need vahvad emad, kes tulid kaasa lööma Õueringi kolmapäevasesse tundi. Proovile said pandud nii kiirus kui ka tasakaal ning meelde tuletatud mänge oma noorusajast. 

Kindlasti korraldame selliseid ühisüritusi tulevikus veel ja loodetavasti siis leiavad ka isad aega õue lustima tulla, sest meie liigume õues, iga ilmaga!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga